Leskovac - Bregenz - Dornbirn - LUSTENAU

Proverite red vožnje za Leskovac - Bregenz - Dornbirn - LUSTENAU

Polasci su ...

Red vožnje
 Leskovac 
 Vlasotince 
 Beograd 
 Novi Sad 
 Landeck 
 St. Anton am Aribe 
 Frastanz 
 Lustenau 
Cenovnik
OdDokarta u jednom pravcupovratna karta
DINEURDINEUR
Leskovac, VlasotinceLandeck, St. Anton am Aribe5.850,0080,0010.800,00120,00
Frastanz, Lustenau6.120,0080,0010.800,00120,00
BeogradLandeck, St. Anton am Aribe4.950,0070,008.460,00100,00
Frastanz, Lustenau5.040,0070,009.000,00100,00
Novi SadLandeck, St. Anton am Aribe4.500,0065,007.830,0095,00
Frastanz, Lustenau4.950,0065,008.460,0095,00

 

Napomene

Povratna karta važi 6 meseci od dana započetog putovanja.
Deca do navršene 8. godine imaju popust od 50%.
Prva 3 komada prtljaga su gratis, a svaki sledeći ručni prtljag je 15 EUR ili 1400 din.

Info telefoni

  • U Beogradu: kontakt
  • Telefon u busu: 062-200-185 i 0043-66-49-465-541

Putujemo u